Kdo bo novi župan?
Veržej
Tvoja izbira: Rastko Škrjanec. Še en korak — vpiši e-naslov in napoved je shranjena.
Brez gesla — povezavo za prijavo dobiš po e-pošti. 🔒 Napoved je zasebna — tvoje izbire ne vidijo ne drugi igralci ne uredništvo ne kandidati.
Kdo bo dobil največ glasov v 1. krogu?
Klikni kandidata. Pravilna napoved = 10 točk.Kako se točkuje?
327 napovedi bralcev
Rastko Škrjanec — še ni shranjeno. Vpiši e-naslov in napoved shranimo.
Brez gesla — povezavo za prijavo dobiš po e-pošti. 🔒 Napoved je zasebna — tvoje izbire ne vidijo ne drugi igralci ne uredništvo ne kandidati. Na lestvici je le tvoj vzdevek.
Gibanje napovedi
delež napovedi bralcev, vsakih 6 ur
- Igor Kotarščak41 %
- Rastko Škrjanec59 %
Podatki v tabeli
| Dan | Igor Kotarščak | Rastko Škrjanec | Napovedi |
|---|---|---|---|
| 23. 10. ob 18.00 | 55 % | 45 % | 33 |
| 24. 10. ob 0.00 | 60 % | 40 % | 57 |
| 24. 10. ob 6.00 | 60 % | 40 % | 58 |
| 24. 10. ob 12.00 | 59 % | 41 % | 79 |
| 24. 10. ob 18.00 | 61 % | 39 % | 89 |
| 25. 10. ob 0.00 | 59 % | 41 % | 101 |
| 25. 10. ob 6.00 | 58 % | 42 % | 103 |
| 25. 10. ob 12.00 | 57 % | 43 % | 120 |
| 25. 10. ob 18.00 | 55 % | 45 % | 130 |
| 26. 10. ob 0.00 | 56 % | 44 % | 140 |
| 26. 10. ob 6.00 | 55 % | 45 % | 141 |
| 26. 10. ob 12.00 | 55 % | 45 % | 150 |
| 26. 10. ob 18.00 | 55 % | 45 % | 159 |
| 27. 10. ob 0.00 | 55 % | 45 % | 170 |
| 27. 10. ob 6.00 | 55 % | 45 % | 170 |
| 27. 10. ob 12.00 | 57 % | 43 % | 180 |
| 27. 10. ob 18.00 | 56 % | 44 % | 184 |
| 28. 10. ob 0.00 | 57 % | 43 % | 191 |
| 28. 10. ob 6.00 | 57 % | 43 % | 191 |
| 28. 10. ob 12.00 | 56 % | 44 % | 195 |
| 28. 10. ob 18.00 | 45 % | 55 % | 246 |
| 29. 10. ob 0.00 | 43 % | 57 % | 263 |
| 29. 10. ob 6.00 | 42 % | 58 % | 264 |
| 29. 10. ob 12.00 | 42 % | 58 % | 270 |
| 29. 10. ob 18.00 | 42 % | 58 % | 273 |
| 30. 10. ob 0.00 | 42 % | 58 % | 274 |
| 30. 10. ob 6.00 | 42 % | 58 % | 275 |
| 30. 10. ob 12.00 | 42 % | 58 % | 279 |
| 30. 10. ob 18.00 | 43 % | 57 % | 282 |
| 31. 10. ob 0.00 | 42 % | 58 % | 285 |
| 31. 10. ob 6.00 | 42 % | 58 % | 285 |
| 31. 10. ob 12.00 | 42 % | 58 % | 291 |
| 31. 10. ob 18.00 | 42 % | 58 % | 297 |
| 1. 11. ob 0.00 | 41 % | 59 % | 299 |
| 1. 11. ob 6.00 | 41 % | 59 % | 299 |
| 1. 11. ob 12.00 | 42 % | 58 % | 301 |
| 1. 11. ob 18.00 | 41 % | 59 % | 306 |
| 2. 11. ob 0.00 | 41 % | 59 % | 309 |
| 2. 11. ob 6.00 | 41 % | 59 % | 309 |
| 2. 11. ob 12.00 | 41 % | 59 % | 311 |
| 2. 11. ob 18.00 | 41 % | 59 % | 317 |
| 3. 11. ob 0.00 | 42 % | 58 % | 320 |
| 3. 11. ob 6.00 | 42 % | 58 % | 321 |
| 3. 11. ob 12.00 | 41 % | 59 % | 325 |
| danes | 41 % | 59 % | 327 |
Volitve 2022Zmaga: Drago Legen · 53,8 % v 2. krogu
1. krog · udeležba 72,4 %
2. krog · udeležba 73,6 %
Uradni izid, vir: Državna volilna komisija.
Naročnik, plačnik in izvajalec: Moji mediji d.o.o. Zbiranje: 21. 10.–3. 11., spletna napovedna igra na portalih Moji mediji. Vprašanje: »Kdo bo po vašem mnenju dobil največ glasov v 1. krogu županskih volitev v občini Veržej?« Sodelovalo: 327 prijavljenih bralcev; samoizbor, brez vzorčenja, odzivnosti ni mogoče izračunati. Deleži so napovedi izida, ne volilna namera; podatki niso reprezentativni, merske napake ni mogoče oceniti.
Brezplačno, brez vplačil · kandidati po abecedi priimkov · sporoči napako